Ким Кардашијан сака да има дете

9 јуни, 20110
kim-kardashian-glamour

По шест месечната врска, Ким Кардашијан и нејзиното момче, кошаркарот Крис Хампраис се верија. Таа доби прстен вреден еден милион долари. Покрај подготовките за свадба, за која таа најави дека ќе ја засени кралската венчавка, веќе размислува и за дете.

Знам дека во скоро време нема да може да ми се исполни мојата најголема желба, но мислам дека кон крајот на годинава ќе почнеме да работиме на случајот, изјавила Ким.

Таа со своето презиме заработи и сеуште заработува милиони. Но, сигурно е голема љубовта штом таа по свадбата планира да го задржи презимето на нејзиниот сопруг. Можеби Ким навистина ја пронајде љубовта на својот живот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/