Елизабета Каналис планира свадба

9 јуни, 20110
George_Clooney_Elisabetta_Canalis_66ème_Festival_de_Venise_(Mostra)

Иако Џорџ Клуни изјави дека по првиот не успешен брак не планира повторно да застане пред олтар, неговата долгогодишна девојка италијанката, Елизабета Каналис планира свадба. Таа изјавила дека во иднина сака да биде во брак. Сеуште не ми проработел мајчинскиот инстикт, но тоа доаѓа одеднаш, вели мојата мајка, изјавила Каналис.

Тие се неколку години во врска, и како што кажува Каналис врската им функционира одлично. Дали Клуни ќе се согласи на брак, или Каналис ќе си најде маж кој сака да стапи во брак со неа останува да почекаме.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma