Ким конечно го кажа правиот разлог за стапување во брак!? Сакала “бебуш”!

9 ноември, 20110
Kim Kardashian 004

Ким Кардашијан открила дека многу брзала да стапи во брак со Крис, бидејќи очајно сакала деца, пишуваат британските медиуми.

“Сакав семејство и деца, толку многу, што избрзав во некои одлуки”, изјавила Ким.

Од свадбата парот, наводно, заработил околу 18 милиони долари, но Ким се уште тврди дека не се венчала за пари.

“Јас никогаш не би се омажила за пари или за телевизиско шоу. Јас сум многу романтична и стапив во брак само од љубов. Сакам тоа да им го разјаснам на сите, дека никогаш не би се венчала за ништо друго, се бранела убавата старлета.

“Бев фатена во сето ова за време на снимањето на телевизиското шоу кога требаше ја прекинам врската, но не знаев како, бидејќи не сакав никого да разочарам,”  изјавила Ким.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş