Ким на роденденот се налеваше со пиво

22 февруари, 20110
Kim-Kardashian1

Ким Кардашијан го прослави својот роденден на забава која и ја организираа нејзините сестри. Таа беше видно возбудена што полека се наближува нејзиното влегување во четвртата декада.
Сестрите Кардашијан и подготвија една точка за која таа најпрво се колебаше дали ќе може да ја изведе, но на нивно инсисирање сепак на крајот се сложи.
Како и на многу други американски роденденски забави на кои се пие во неограничени количини, така и оваа го имаше тоа обележје. Ким имаше за задача да испразни едно буре со пиво, а при тоа нозете да и бидат кренати. Таа одлично се снајде во тоа, и можеби и помогна да го надмине чувството на страв од 40 та година.
Сето ова беше дел од материјалот за реалното шоу на сестрите Кардашијан.
http://www.youtube.com/watch?v=qNr4CJS7VNU&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma