Тројца мажи украле 750.000 кондоми

22 февруари, 20110
condoms

Според полициските извештаи, во Малезија тројца мажи украле 750.000 кондоми. Се работи за вработени во компанија за транспорт на презервативи.
Полицијата трага по украдената стока, а се претпоставува дека робата завршила во Јапонија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi