Ким не сака да се прикажат емоционалните моменти од нејзиниот развод во реалното шоу! Важи ама нема ни пари!!:)))

5 ноември, 20110
kim kardashian wallpaper

Според извори блиски на Ким Кардашијан, познатата старлета не сакала емоционалните моменти од нејзиниот развод да бидат прикажани во реалното шоу “Keeping Up with the Kardashians”.
Ким во моментов не сакала да продолжи со познатото реално шоу се до почетокот на следната година … и инсистирала да не бидат прикажани снимки од тажните моменти од нејзиниот развод.
Најверојатно нема да бидат прикажани снимките во шоуто каде Ким плаче или има распаравии со нејзиниот сопруг и други поврзани работи со разводот, изјавил неименуваниот извор близок на семејството.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş