Кинескиот порно филм погледан од Аватар

22 април, 20110
Кинескиот порно филм погледан од Аватар

Хонгкошкиот филм “Sex and Zen: Extreme Ecstasy” како прв 3Д порно филм во светот, според заработките во кино благајните уште од првиот ден на емитување го престигна холивудскиот хит Аватар, јави агенцијата AFP. Филмот уште првиот ден заработи 360.000 долари. Овој како што го нарекуваат мек порнич, иако е забранет во Кина, па кинезите мора да го гледаат само во Хонг Конг, каде минатата недела се одржа премиерата. Тој се базира на делата од класичната кинеска литература и содржел многу секс сцени. Поради големата побарувачка, продолжената верзија на филмот наскоро ќе биде прикажана.

http://www.youtube.com/watch?v=6V5j8ZYnRyM&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi