Кој сака да живее во старата куќа на Paris Hilton?

22 април, 20110
paris hilton3

Paris Hilton им даде шанса на многумина кои ја обожуваат да живеат во нејзиниот стар дом по цена од 20.000 долари месечно, и нормално да заминат од куќата кога неа ќе ја фати носталгија за стариот дом.

Сега таа се пресели во Беверли Хилс во луксузна куќа која се протега на 7000 квадратни метри.

Со оглед на тоа дека семејството на Paris направи свое богатство со хотелската индустрија, заработувајќи 7,5 билиони долари на годишно ниво нејзината заработка од месечната кирија од издавањето на старата куќа покажува дека таа не стои баш најдобро со финансиите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi