Кинезите научија и да се журкаат :) Уште во ова не се први…засега :)

5 август, 20110
naslovna-kinaklubovi

Замислете, кинезите решија да не работат 24/7 и да почнат да излегуваат во ноќни клубови. Неколку фотки од танчерките во кинеските ноќни клубови, да видиме дали и во ова ќе станат први, па наместо на Ибица, ќе се оди на журкање во Кина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit