Нова песна од Масимо Савиќ! Браво царе:)

5 август, 20110
Massimo_Savic

Преслушајте ја најновата песна на Масимо Савиќ. Легендарниот Хрватски пејач со оваа песна “Из једног погледа” го најавува својот најнов албум.

Регионалниот МТВ ќе го промовира спотот за оваа песна на 8-ми август.

Масимо изјавил дека секоја нова песна која ја снима е потполно ново искуство. Секогаш имам чувство како да го правам тоа прв пат, и на секоја нова песна и пристапувам со особена чест, изјавил Масимо.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X_UT3-_b2vo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit