Кира Најтли во нова врска

15 април, 20110
keira and james

Убавата актерка Кира Најтли е повторно вљубена. Таа е видена на прошетка со новото момче, музичарот Џејмс Рајтон во паркот во Лондон.

Таа пред неколку месеци ја прекина долгогодишната врска со Руперт Френд, но очигледно тоа е веќе минато штом таа изгледа среќно со Џејмс.

Се претпоставува дека главната улога за нивното запознавање ја има нивната заедничка пријателка Алекса Чанг, која на прашањето дали Кира и Џејмс се заедно одговорила дека попрво не би одговорила на прашањето.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/