Ќе се мажи Камерон Дијаз?

21 април, 20110
cameron diaz

Откако безбол играчот Алекс Родригез е виден како во ЊуЈорк купува прстен, веднаш се пуштија гласини за наводна венчавка со познатата глумица Камерон Дијаз. Холивудската глумица и безбол играчот се во врска веќе една година, а откако тој се запознал со мајката на глумицата решил да ја официјализира нивната врска, изјавил извор близок на парот. “Алекс е полн со љубов и е заштитнички настроен кон Камерон. Да потсетиме дека безбол играчот има две деца од предходниот брак, кои Камерон веќе ги има запознаето. Оваа убава глумица предхнодно беше во врска со многу познати мажи од светот на шоу-бизнисот како, Џастин Тимберлејк, Џаред Лето и Мед Дилан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma