Клуни размислувал за самоубиство!? Аман што нема да измислат ѕвездиве само да ги има на насловни страници:)

11 ноември, 20110
George Clooney 5

Пред шест години, за време на снимањето на филмот Сириана, Клуни го повредил р’бетот поради што бил во тешки болки. Толку му било тешко што дури помислувал и на најлошото.

Не можам да живеам вака, не сакам да постојам на ваков начин, биле мислите кои му се вртеле на Клуни низ глава пред неколку години. Глумецот признал дека еднаш дури и озбилно размислувал за самоубиство.

-Лежев во креветот, не можев да се движам, имав страшни главоболки. После 3 недели пројдени во таква состојба, почнав да размислувам како морам нешто драстично да превземам во врска со тоа. Бев во ситуација да морав да размислувам како ќе преживеам-рече глумецот.

Операцијата му помогнала, но и ден денес често се случува да има силни главоболки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş