Кога facebook би бил вистинска книга

28 јули, 20110
Кога facebook би бил вистинска книга

Креатив агенцијата DDB Париз го има развиено овој концепт за книгата Фејсбук, за целите на брендирањето на оваа социјална мрежа. Таа содржи спомени од профили, слики, статуси итн. Според дизајнерите оваа книга ќе им овозможни на корисниците на мрежата да се потсетат на убавите моменти и многуте часови поминати на овој сајт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit