Кога немаш дечко…

12 јули, 20110
Кога немаш дечко…

Сведоци бевме на едно видео каде блогерот Крис Крокер и фан на Бритни Спирс доживеа нервен слом пред камера, а со тоа стана интернет ѕвезда.

Очигледно стана хит тинејџерите да се снимаат додека доживуваат напади, а потоа да ги поставуваат снимките на Youtube. Така, неименувана девојка, непостара од 15 години се појави деновиве огорчена поради тоа што нема дечко. Дали станува збор за глумење или девојката вистински доживеа нервен слом, проценете сами, но таа стана многу популарна на Youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=TfCD56mv2WI&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit