Кого „клецка“ Хари Потер?! :)

20 август, 20110
haripoter-naslovna

Изминатава недела, ѕвездата од филмот Хари Потер, Даниел Редклиф бил забележан како се шета рака под рака со нова девојка во Њујорк. Па така сите се прашуваа, која е новата девојка?

Даниел и мистериозната бринета изгледале среќни заедно, а медиумите во меѓу време дознале за нешто повеќе за девојката.

Таа се вика Rosanne Coker и има 22 години. Прв пат се сретнале кога таа работела како асистент на продукција на еден од филмовите за Хари Потер во 2007 година. До денеска, тие имале работено заедно на вкупно четри филма.

Тие наводно започнале врска минатата година, а младиот актер откри во шоуто на Лари Кинг дека е заљубен. Неговата изјава беше следна: „Имам девојка во моментов , во која сум многу заљубен. Ќе видиме до каде ќе не доведе сето тоа“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit