Кои холивудски глумци би можеле да го глумат Јане Сандански? :)

15 август, 20110
naslovna-bradi

Погледнете ги добро фотографиите од познатите актери во Холивуд, размислете кој најдобро би го глумел Јане Сандански? Сите овие познати актери пуштија бради, дали станува збор за мода или навистина сите се борат за една иста улога 🙂

Погледнете сами!

Brad Pitt
George Clooney
Jim Carrey
Joaquin Phoenix
Jonah Hill
Paul Rudd
Robert Deniro
Russell Brand
Ryan Gosling
Sacha Baron Cohen
Ryan Reynolds
Zach Galifianakis

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit