Кој би рекол дека Лејди Гага сурфа и надвор од кревет?! Никој! Епа се лажете :)

19 август, 20110
lejdigaga-naslovna

Познатата пејачка го замени фустанот од месо со поинаков „мокар“ костим, и по стапките на Линдзи Лохан отиде да сурфа на плажите во Мексико.

Гага се соблече по бикини и за прв пат изгледаше „нормално“, односно без ексцентрична гардероба, шминка и фризура.

Таа дури успеа да стои на сурф даската.

Заборавете на нејзините смешни и откачените изгледи, рогови на главата или бизарните музички спотови, ова е најчудното нешто од Гага бидејќи за прв пат се појави во нормална варијанта.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit