Која ѕвезда се крие зад игранката на добриот Photoshop:)

30 јули, 20110
naslovnaa

Време е за малку забава! Следува смешна галерија, поточно нешто како игра. Дали би пожеле да погодите за која ѕвезда станува збор уште на првата слика, пред да го прочитате името? Тешко навистина, сепак погледнете:)

Kathy Bates

Penelope Cruz

Felicity Huffman

Ryan Reynolds

Eva Mendez

Elizabeth Hurley

Jim Carrey

Jodie Foster

Kate Hudson

Orlando Bloom

Uma Thurman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi