Која од која:) Сите до последна “талентирани” на мајка:) Српски шунд на “окупу!

14 август, 20110
natasa-bekvalac1

Девојки во костими за капење. Слика која мажите едвај чекаат да ја видат, и прилика секоја девојка која цела година се грижи за телото да го покаже. Ова особено се однесува на турбо-фолк пејачките кои живеат за ова годишно време. Не дека тие не се соблекуваат повеќе од што треба во текот на годината, ама ова време ги оправдува бикините ако ништо друго.

Ана Бебиќ
Ана Кокиќ
Ана Николиќ
Бојана Стојковиќ
Гоца Тржан
Наташа Беквалац
Романа

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi