Забава со голем стил! Кание Вест и Џеј Зи палат коли кои вредат богатство!

14 август, 20110
Забава со голем стил! Кание Вест и Џеј Зи палат коли кои вредат богатство!

Само за потребите на новиот видео запис раперите Кание Вест и Џеј Зи запалија автомобил вреден 350.000 долари.

Хип-хоп ѕвездите навистина се забавуваат со голем стил, големи ланци, блескав накит, повеќе не се интересни. Сега во мода се скапите играчки.

Токму една од тие скапи “играчки” автомобилот Мајбах кој вреди 350.000 долари беше запален и тоа со голема возбуда. Погледнете ја музичката соработка на богатите рапери. Кание вест се наожа трет на листата на најбогати рапери, со 16 милиони заработувачка, а на прво е колегата Џеј Зи со 37 милиони долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi