Ким Кардашијан во депресија!

14 август, 20110
kim_kardashian_2-1024

Ким Кардашијан е очајна. Пред камерите на своето реално шоу таа признала дека се чувствува посрамотено и очајно што не знае да игра.

Моментално таа посетува часови по танц, но гледајќи ги сите во групата заклучила дека никогаш по животот нема да научи да игра.

Не се чувствував толку понижено кога Принц ме избрка од сцената зошто не знаев да направам неколку чекори на неговата песна. Сега се чувствувам многу лошо. Се наоѓам на неколку денови пред мојата свадба, а свесна сум дека никогаш нема да научам да играм, изјавила Ким.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit