Кој сака да ја види гола Џенифер Анистон?

14 август, 20110
jennifer-aniston-gq-naked

Актерот Бен Стилер направи една духовита хуманитарна кампања и тоа на сметка на Џенифер Анистон.

После долго време размислување јас решив оваа хуманитарна кампања да ја наречам: “Кој сака да ја види Џенифер Анистон гола нека даде пари”. Вака се обрати Бен Стилер на јавноста преку снимката која е пуштена овие денови.

На ова одреагирала Џенифер која се приклучила на кампањата откако се побунила зошто нејзиното име и тело биле употребени во оваа кампања.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RHz49JYtKrM

Секако се работи за духовита кампања за промоција на Фондацијата на Стилер, кој до сега има собрано огрома количина на пари. Тој до сега има помогнато на децата кои се загрозени ширум светот и помогна во изградбата на училиштето во Хаити, по земјотресот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit