“Коко-T” е прав ѓавол:) Ама секси ѓавол:))) Погледнете…

1 ноември, 20110
0

Сопруга на раперот Ice-T,  е познатa по своите облини и по тоа што секогаш на себе има малку облека, поради тоа и многумина воопшто не биле изненадени од нејзиниот избор на костим за Ноќта на вештерките.
Коко-Т (32) се маскирала во ѓаволица, а оставала малку и на нејзината имагинацијата. Таа носела латекс бикини каде целосно и биле откриени градите и задникот. Нејзините гради делувале така што секој миг би можеле да излезат од костимот. Покрај тоа, носела и соодветни ракавици, капа и сјајна вратоврска. Нејзиниот сопруг се одлучил за портокалово одело кое одговарало на ликот на Ханибал Лектор. Парот бил домаќин на забавата во еден клуб во Лас Вегас.
На забавата присуствувале голем број на познати ѕвезди од шоу бизнисот. Погледнете…

 

ЛиЕн

 

Кели Брук

 

Ким Кардашијан

 

Никол Ричи

 

Парис Хилтон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş