Колекцијата чевли на Ana Gonzales

19 април, 20110
001

Ana Gonzales , шпанската дизајнерка ја претсатви својата најнова колекција на чевли наменета за престојанта сезона пролет-лето 2011. Чевлите се декорирани со цветни дезени кои веќе ја доловуваат пролетта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/