Колекцијата на Nicolas Kirkwood за 2012

2 август, 20110
nickolas-kirkwood-naslovna

Навикнати сме од овој моден дизајнер на чевли да гледаме чевли кои се невообичаени и сосема поинакви од останатите.

Овој пат тој не изненади со колекцијата на чевли за 2012 година, која е сосема нормална и традиционална.

Nicolas Kirkwood ви ја претставува најновата колекција која освен живописните бои ја отсликуваат и змиските дезени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit