Колекцијата пролет/лето 2012 од Alessandro dell’Acqua

23 декември, 20110
0

Колекцијата пролет – лето 2012 е представена во септември во Милано. Ќе видиме многу интересни идеи и материјали употребени за најновате креации. Типичните пролетно-летни бои овде отсуствуваат, отстапувајќи место на смирените елегантни бои кои беа актуелни предходната сезона.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma