Колин Фарел нашол убаво место за чување чоколадо! Можеби го омекнува малку:)))

31 октомври, 20110
0

Актерот во еден супермаркет во Лос Анџелес купил пуканки со путер, банани, сецкан ананас и чоколадни стапчиња. Колин Фарел (35) по се изгледа не сакал да носи кеси, па сите работи ги земал во рацете, а чоколадните стапчиња ги “набил” напред во панталоните. Потоа отишол во Калифорнискиот град Глендејл каде што се сретнал со пријателите. Дури и таму не го извадил чоколадото, одејќи да купи кафе. Кога ги видел папараците не му било пријатно и пробал да избегне блиска средба со нив.

Пред некоj ден намирници купувал и со неговиот син Хенри (2), од врската со полската актерка Aлиција Бачледа (28). Тој на синчето покрај слатки му купил и многу играчки. Од претходната врска со американскиот модел Ким Бординев (30) го има седум годишниот син, Џејмс. Колин од неодамна изјавил дека се откажува од жените, бидејќи тие многу го разочарале во животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi