“Кољачи повеќе од на балканот”! Монструм и во Јапонија..ало “бре”,…!!!

16 август, 20110
82466

Измасакрирани делови од тела на најмалку две лица биле пронајдени во три контејнери во градот Осака во Јапонија.
Според зборовите на портпаролот на полицијата во Осака, во металните кутии биле пронајдени отсечени глави, три нозе, две раце и делови од коски.
“Станува зборот за тела на најмалку две жртви, додека било тешко да се одреди возраста и полот на жртвите”, изјавил портпаролот на полицијата во Осака.
Полицијата во неделата ги отворила двата контејнера кои биле лоцирани во паркот, бидејќи било пријавено дека од нив се ширело неподнослива реа, а третиот контејнер бил отворен во општинската депонија.
Станува збор за контејнери со волумен од 18 литри, кои често се користат за складирање бензин, пишува Франс прес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit