Не ти бега притвор ако ја погледнеш Парис Хилтон

16 август, 20110
paris_hilton_hot_2

На сослушувањето на Џејмс Рејфорд, кој бил притворен под обвинение дека ја демнел Парис Хилтон, било одлучено дека тој мора да биде обвинет и изведен пред суд.

Рејфорд е обвинет дека ја демнел Парис пред нејзиниот дом, каде бил уапсен два пати. Тој исто така е обвинет дека со палка го удрил поранештото момче на Хилтон, Сај Вајтс. Рејфорд бил смирен за време на сослушувањето, а богатата наследничка не се ни појавила бидејќи се плашела за себеси и за безбедноста на своето семејство.

Одбраната тврди дека Рејфорд никогаш дирекно не и се заканил на Хилтон, па затоа и дека нема основа за судење. Сепак, судот му одредил кауција на 150.000 долари и се очекува наскоро да закаже судење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit