Колумбиската старлета Татјана Гил позираше за SoHo! Работава охохохооо:)))

8 ноември, 20110
0

Сексипилот на Колумбиските убавици е надалеку познат, а со позирањето за SoHo тоа го докажала и недоливата Татјана Гил, која навистина се потрудила да ги импресионира читателите на овој магазин.

Згодната старлета позирала топлес, а иако некои од фотографиите ги “зачинила” со мрежасти чорапи навистина не остава премногу на имагинацијата.

Татјана вели дека телото го одржува со разни активности, а омилени и се пилатес и јога. Во слободно време сака да шета по плажа, а нејзиниот идеален маж мора да биде грижлив, тивок и нежен.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş