Страшно! Кинескиња скокна од надвозник и никој не и помогна! :(

8 ноември, 20110
Страшно! Кинескиња скокна од надвозник и никој не и помогна! :(

На еден кинески сајт се појави видео каде се гледа дека една жена која веројатно сакала да се самоубие, скока од надвозникот, автомобилите застануваат, но никој не излегува од нив за да и помогне на девојката.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Q3IJpcoXfXk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş