Чива – Сом

8 ноември, 20110
naslovna

Тајландските кралеви го преферирале Хуа Хин заради летните палати, но и заради чувството кое го предизвикува ова рајско место. Овде перфекцијата е доведена до перфекција, со еден збор Чива-Сом е место во кое замислата за уживање ќе ви биде 100 пати над замисленото…

По чајот од лимон како добредојде, вашиот личен домаќин ќе ви помогне заедно да го направите планот за одмор. Тој план може да вклучува се, од часови по готвење, ватцу третмани, медитација до јога часови па дури и тај-чи и растителни масажи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş