Кондом за подобра ерекција

11 мај, 20110
condom-image

Произведен е нов кондом кој треба многу наскоро да се појави на пазарот. Овој кондом е премачкан со посебен гел, кој ја поттикнува и ја одржува ерекцијата. Кондомот не е лек за импотенција, но е одличен за сите оние кои имаа проблем со ерекцијата кога користат кондом.

Специјалниот гел со кој е премачкан кондомот, ја подобрува циркулацијата и протокот на крв во пенисот.

Јавноста веќе почна да го споредува со вијаграта, но аналитичарите велат дека тој функционира на сосема поинаков начин. Доколку овој кондом ги помине тестовите во официјалните институции во Англија, тогаш би требало да се појави на пазарот под името Zanifil.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/