Копулес Санс Соучи

9 ноември, 20110
(1)

Прекрасен спа центар во Јамајка. Кога ќе стигнете на ова место, вашата единствена преокупација ќе биде само да го изберете начинот на кој ќе се релаксирате. Можете да се препуштите на погледот на тиркизното море или да се опуштите во некоја од бањите кои досега освоиле многу светски награди за својот комфорт. Овде исто така постојат и корални гребени каде ќе може да уживате во звукот на брановите и мирисот на воздухот, а кога ќе огладнете од сета убавина може да јадете во реномираниот Бела Виста ресторан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş