Кортни Лав на сред концерт си ги покажала градите! Добро е, јас мислев скроз гола се соблекла:)))

14 ноември, 20110
oooooooooooooooo
Секогаш откачената рокерка Кортни Лав уште еднаш успеала да ги изненади своите фанови. Така неодамна за време на еден настап со нејзиниот бенд The Hole ги покажала градите. Тоа го направила за време на концертот во Бразил, кога ја изведувала нумерата “Violet”, поточно во делот на рефренот во кој се вели: “Јас сум таа без душа, таа од горе и таа од долу.”
httpv://www.youtube.com/watch?v=qumGqcUfo1A&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi