Се сликала гола за момчето и станала секси ѕвезда! :)

14 ноември, 20110
114940

Мајами – тинејџерката Енџи Верон (18) станала вистинска интернет секс ѕвезда, а нејзиниот живот се претворил во пекол. Поточно, на Гугл има преку 179.000 слики, а ако се напише нејзиното име на пребарувачот ќе добиете 900.000 резултати.

Кога Енџи имала 14 години се фотографирала во заводливи пози и тие фотографии ги поставила на приватниот профил на еден сајт за фотографии. Таа се сликала за своето момче, но профилот и бил хакиран, а фотографиите го преплавиле интернетот. Скоро преку ноќ станала славна.

Поради ова, девојката морала два пати да менува училиште бидејќи ја малтретирале и навредувале. Сепак ништо не успеало да го спречи ширењето на нејзините фотографии на интернет.

Многу од сликите не биле нејзини, односно биле монтирани, истакнала девојката. Исто така на социјалните мрежи се појавиле нејзини лажни профили, а нејзините слики се наоѓаат и на многу аматерски порно сајтови.

Поради ова девојката живее во пекол, ретко излегува од  дома, средното образование го завршува преку дописи и не и паѓа на памет да се логира на Фејсбук.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ogp2RmzQvco

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş