Костуми за Халовин на познатите ѕвезди

1 ноември, 20110
NASLOVNA

Халовин е празник кој го празнуваат сите, па дури и познатите холивудски „фацки“. За овој ден се подготвуваат забави кои траат до доцните ноќни часови, а сите доаѓаат маскирани. Во чест на големиот празник Халовин, еве ви една интересна колекција на маски кои познатите личности ги носеле на овој празник:

Хајди Клум и Сил

Ким Кардашијан

Џејми Ли Кертис

Ема Робертс

Џеф Гордон

Ен Хатавеј

Камил Грејмер

Џон Леџенд

Клои Кардашијан

Падма Лакшми

Кристина Агилера

Моли Симс

Пинк

Срејси Кеблер

Лидија Шо

Крис Нот

Мередит Виера

Џесика Алба

Дејвид Арекет

Мини Драјвер

Лорен Босфорт

Марк Бауер

Кајл Мекалахан

Дејвид Спејд

Кејти Пери

Гвен Стефани

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi