Кралицата се интересира за бременоста на Викторија Бекам

4 јуни, 20110
image-4-for-the-beckhams-arrive-at-the-royal-wedding-gallery-49503035

Тој е еден од најпознатите луѓе во Велика Британија, па дури и кралицата Елизабета се интересира за неговиот приватен живот. Дејвид Бекам во едно неодамна објавено интервју открил дека кралицата ја интересирало како напредува бременоста на неговата сопруга Викторија.

Бекамови беа едни од гостите на свадбата на Вилијам и Кејт, а исто така, беа гости и на гала вечерата која кралското семејство ја направи за Обама. “Смешно ми е дека кралицата знае дека треба да добијам дете за шест недели, ме шокираше тоа. Ја сакам.“, изјавил Бекам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma