Креативни женски чевли со високи потпетици! Откачено скроз :))

17 ноември, 20110
18

Во модата се е можно и дозволено. Креативните решенија може да бидат шокантни, интересни, креативни, чудни…Кога сетоа тоа ќе се спои и претопи во женски чевли со висока потептица се добиваат векви резултати. Некои доволно смели девојки  сигурно би сакале да има нешто вака откачено во својот плакар, додека од друга страна има и од оние кои вакво нешто не би облекле ни во сон. Во која категорија Вие спаѓате?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş