Кристал открива: Сексот со Хефнер трае 2 секунди!

27 јули, 20110
hefner

Поранешната свршеница на Хју Хефнер ја шокираше јавноста со тајните од нивната спална соба!

Кристал Харис открива детали од љубовниот живот на основачот на списанието” Плејбој”, кои може сериозно ја растресат неговата репутација како голем љубовник.

-Сексот ни траеше две секунди! Тоа е повеќе од брзо. Се разочарав. Јас само станав и си отидов. Хеф не можеше да ме возбуди, открива 24-годишната Харис за 85-годишниот магнат во радио емисијата на Хауард Стерн. Но, тоа не е се! Таа открила дека имале односи само еднаш!

Кристал го напушти Хефнер само неколку дена пред венчавката која требаше да биде одржана во јуни, а потоа очигледно и двајцата продолжија понатаму… Кристал е наводно има ново момче, а Хефнер веќе објави дека има две нови девојки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi