Кристи што се случува со тебе :)

26 мај, 20110
o

Изгледа дека познатата ех манекенка Кристи Трлингтон се занела во убавата прошетката низ улиците на Њујорк неприметувајќи дека нешто се случува со нејзе.

И во ваква состојба Кристи изгледа прекрасно, зарем не.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma