Кристина Агилера почна да наликува на Ејми

19 јануари, 20110
christina-aguilera-posing-in-towel

Пејачката и актерка Кристина Агилера почна да наликува на својата колешка Ејми во однесувањето. И таа беше присутна непоканета на роденденска забава на актерот Џереми Ренер, каде испила малку повеќе и почнала недолично да се однесува. Нејзиното момче ја придржувало и постојано ја прекинувал додека таа зборувала сѐ и сешто. Од како направила неугодна ситуација помеѓу гостите, таа заминала малку да одмори во креветот на славеникот, каде заспала. Кога Ренер влегол во собата ја видел како лежи, а нејзиното момче седело веднаш до неа. Таа кога го видела почнала да зборува секакви зборови, а Ренер неможел да поверува дека таа е онаа која напаѓа, а се појавила непоканета, испила повеќе и легнала во неговиот кревет без никакво прашање.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi