Кристина Агилера се соблече гола

16 јуни, 20110
christina-aguilera-w-magazine-july-2011-02

Пејачката Кристина Агилера, 30, се соблече за магазинот W. Благодарение на фотошоп таа изгледа одлично, за неколку килограми послаба. Во магазинот таа го дала интервјуто во кое вели дека сега се посветува на себе и на поправање на грешките од минатото. За најголем срам го смета “фаќањето” од страна на папараците, во кое таа е во пијана состојба со новото момче. Инаку за разводот со Џордан, таа изјавила дека и двајцата подеднакво се виновни што дошло до тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/