Крштевка под воен надзор

21 јуни, 20110
kristijano

Кристијано Роналдо му приреди посебен роденден на својот едногодишен син. Поточно, славниот фудбалер го крсти синот во Португалија, на неговиот прв роденден. Роналдо не ја ризикуваше приватноста и сигурноста на своите најблиски, па така за овој настан имал најмено вооружена полиција, која ја надгледувала црквата каде се одржувала крштевката.

Иако, никој не го забележал пристигнување на Кристијано и на неговиот син, во автомобилот била забележана неговата девојка Ирина со нејзината сестра.

Славењето потоа продолжило во домашна атмосфера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma