Куче за Оскар

30 јули, 20110
Куче за Оскар

Снаодливото куче Рози стана вистински хит на интернет, благодарение на нејзнината способност театрално да ја одглуми сопствената смрт.

Рози за време на играта со друго куче, кое не е многу заинтересирано за дружење ја загриза за врат, а таа пак маестрално ја одглуме својата смрт.

По неколку секунди таа ја подигна главата, веројатно да види дали и упалила глумата, а потоа си продолжи весело да си трчка.

Снимката за маестралното актерство на Рози во рок од три месеци стана вистински хит на интернет, а на youtube ја виделе скоро 370.000 луѓе.

http://www.youtube.com/watch?v=c3peYVlGHms&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit