На погрешно место во погрешно време

30 јули, 20110
На погрешно место во погрешно време

Често гледаме како за време на преносите во живо во кадрите на камерманите влегуваат случајни минувачи позади репортерите. сега таква епидемија завладеа и во самите студија на телевизиите. Овие неколку секунди ќе останат запаметени, а тоа се случува и на едни од подобрите и поголемите светски телевизии, како Fox.

За време на емитувањето вести на каналот на Fox 5, покрај водителот се појави и асистентот од продукција. Тој лежерно си се прошета низ студиото, за време на вестите кои се емитуваат во живо. Не му требаше долго да сфати дека направил грешка и дека се нашол во погрешен дел од студиото и да избега од кадарот.

Неговиот потег се најде на youtube, погледнете!

http://www.youtube.com/watch?v=2_0VkiKb8iQ&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit