Кучките се смирија! Линдзи и Парис повторно “другачки” :)

27 јули, 20110
lindsay lohan 1

Линдзи Лохан овој викенд присуствувала на мега забавата на Парис Хилтон. Иако не се дружеа неколку години, медумините не се изненадени од појавувањето на Линдзи на забавата на Парис Хилтон, бидејќи тоа се забави на кои присуствуваат многу луѓе и повеќето се интересни и познати за јавноста.

Меѓутоа, откако во вторникот се видени заедно како со друштвото пијат пиво, поточно како сите освен алкохоличарката Линдзи, пијат пиво…пријателките веста за нивното помирување ја потврдиле и на медиумите. “Сите беа многу изненадени кога Линдзи се појави на забавата, бидејќи мислевме дека тие не се согласуваат добро. Но, тие веднаш се прегрнаа и бакна…”, вели посетител на забавата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit