Куќата на Леброн Џејмс на Флорида

26 декември, 20110
2

Се прашувате каде се одмара кошаркарската ѕвезда кога не дава тројки? Леброн Џејмс си купи неверојатна куќа за 9 милиони долари каде ќе може да ужива покрај вода и да се релаксира далеку од кошаркарските терени.

Неверојатниот поглед кон океанот, луксузно опремена, 6 соби и 8 бањи, кино, куќата поседува се за да кралот на баскетот биде задоволен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma