Куќата на Мајкл Џексон во Лас Вегас

6 јули, 20110
0

Попара се погрижи да ви ги врати малку спомените и да ве потсети на незаборавниот Крал на поп музиката, Мајкл Џексон. Тој денес не е со нас но неговите песни, неговиот танц, неговата оргиналност секогаш ќе биде во нашите спомени.

Попара пронајде неколку фотографии од неговиот дом во Лас Вегас, за да погледнете каде Мајкл Џексон го минувал времето додека бил во градот на светлината, коцкарниците и забавата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit